27.09.2012 16:29

Czy psy pomogą w wykryciu wczesnego raka płuc?

Czy psy pomogą w wykryciu wczesnego raka płuc?

Nie od dziś wiadomo, że wczesne wykrycie raka płuc wiąże się zazwyczaj z lepszym rokowaniem. Naukowcy starają się tak wyszkolić psy, aby pomogły odkryć obecność odpowiednich markerów w wydychanym powietrzu, a tym samym przedłużyć życie pacjentom z nowotworem płuc.


26.09.2012 16:28

Bóle głowy, ciągłe zmęczenie i nadmierna nerwowość?

Bóle głowy, nerwowość i zmęczenie to częste symptomy z jakimi pacjenci zgłaszają się do lekarza. Przyczyn tych dolegliwości może być bardzo wiele, ale zwykle nie są one zagrażające naszemu życiu. Co prawda bywają bardzo uciążliwe i obniżają jakość naszego życia, ale często winna jest nasza dieta i tryb życia.


25.09.2012 16:05

Jak korzystać z Wirtualnej Diagnozy?

Jak korzystać z Wirtualnej Diagnozy?

Doktor-Medi.pl oferuje zupełne nowe narzędzie internetowej profilaktyki zdrowotnej. Dowiedz się, w jaki sposób należy korzystać z Wirtualnej Diagnozy, aby rozsądnie i skutecznie zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.


25.09.2012 06:03

PREMIERA Doktor-Medi.pl

PREMIERA Doktor-Medi.pl

Doktor-Medi.pl to wyjątkowy serwis internetowy, który jest innowacyjnym narzędziem internetowej edukacji i profilaktyki zdrowotnej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, dlaczego powstał oraz czym jest Doktor-Medi.pl, zapraszamy do zapoznania się z premierowym wpisem.