Zespół


Doktor-Medi.pl tworzony jest przez interdyscyplinarny zespół, który składa się ze specjalistów z dwóch różnych dziedzin - medycyny oraz informatyki.

 • Anna Rogozińska

  Anna Rogozińska

  Lekarz internista

  Lekarz internista

  Ania jest absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W zespole Doktor-Medi.pl pełni rolę konsultanta medycznego i zajmuje się opracowaniem medycznej bazy danych.

 • Katarzyna Trybucka

  Katarzyna Trybucka

  Lekarz medycyny rodzinnej

  Lekarz medycyny rodzinnej

  Kasia jest absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W zespole Doktor-Medi.pl zajmuje się weryfikacją oraz współtworzy medyczną bazę danych.

 • Beata Wojutyńska

  Beata Wojutyńska

  Lekarz stomatolog

  Lekarz stomatolog

  W zespole Doktor-Medi.pl pełni rolę konsultanta medycznego i zajmuje się opracowywaniem medycznej bazy danych w zakresie stomatologii.

 • Katarzyna Stella Hołownia

  Katarzyna Stella Hołownia

  Konsultant medyczny

  Konsultant medyczny

  Katarzyna obecnie studiuje na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Florencji. Posługuje się biegle kilkoma językami. W Doktor-Medi.pl zajmuje się bazą medyczną oraz tłumaczeniami.

 • Piotr Orzechowski

  Piotr Orzechowski

  Prezes Zarządu

  Prezes Zarządu

  Piotr jest pomysłodawcą i założycielem Doktor-Medi.pl. Pełni funkcję prezesa zarządu Infermedica Sp. z o.o. Doświadczony programista, specjalista ds. inżynierii oprogramowania oraz technologii mobilnych.

 • dr Adam Zagórecki

  dr Adam Zagórecki

  Ekspert systemów diagnostycznych

  Ekspert systemów diagnostycznych

  Adam ukończył studia doktoranckie w dziedzinie Information Science na Uniwersytecie w Pittsburghu, USA. Specializuje się w problematyce analizy danych i prognostyki na potrzeby sektora obronnego.

 • Paweł Iwaszko

  Paweł Iwaszko

  Dyrektor ds. IT

  Dyrektor ds. IT

  Paweł jest doświadczonym, utalentowanym a przede wszystkim cierpliwym programistą. Wie jak zrobić porządek nawet z najbardziej złożonym projektem informatycznym.